GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Burkar 10706213
nr 1070 6213
Burkar
med lock, 2 st, England, diameter: 11 ca
Kondition: nagg, krackeleringar
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 21 november 2016
kl 20:30:11
18/11 17:02:00